Vyhledávání

Nové příspěvky

  1. Okrsková soutěž Škvorec 2013
  2. Spadlé stromy Nové Jirny+Nehvizdy
  3. Dotravní nehoda Nehvizdy

Nové komentáře:


Výstrahy ČHMU


Radar ČHMU

Dětský den 2008

V sobotu 7.6.2008 se konal již tradiční dětský den, tentokráte se však již odehrával v "louce", kde bylo více prostoru pro disciplíny i samotné aktéry.
Pro děti bylo opět připraveno nejen mnoho zajímavých soutěží, ale také i zajímavé ukázky pro oddechové chvilky.
Podařilo se nám zajistit ukázky pražské policie s koňmi, děti mohly obdivovat plošinu hasičského vozu, viděly zásah zinscenované dopravní nehody hořících aut, naši mladí hasiči opět předvedli svůj útok na připravenou hořící hranici a během celého soutěžení se přes připravené překážky proháněli cyklisté na crossových kolech.
Všechny děti byly při vyhlášení výsledků bohatě odměněny nejen medailemi, sladkostmi a ovocem, všechny si odnášely i věcné ceny díky našim stálým i novým sponzorům, jemž patří náš dík.
Naše mužské členy od dětského dne neodradil ani fotbal EURA 2008 a z fotografie lze vidět, k čemu všemu je možné použít hasičského auta :-)
A celkové zhodnocení? Dětí nám přišlo 183 a všechny odcházely spokojené a plné dojmů. Troufám si říct, že ani přihlížející a často i zapojení rodiče do soutěží si nemohou na naše připravené dětské odpoledne stěžovat!

p16.jpg p6.jpgp4.jpgp31.jpgp23.jpgp12.jpgp7.jpgp18.jpgp52.jpgp3.jpgp51.jpgp24.jpgp26.jpgp45.jpg

Založen admin 08. 06 2008

Příspěvek ješte nebyl okomentován.

Máte poznámky? Prosím přihlašte se se